.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
Eazy
Eazy
Founder
Mesaje : 8
Experience : 23
Data de înscriere : 03/03/2019
https://high-times.forumotion.me

Recrutari Lider > 3 ORE  Empty Recrutari Lider > 3 ORE

Dum Mar 03, 2019 2:23 am
[!] Ca sa aplici la funtia de lider ai nevoie de 3 ore jucate.
[!] Titlul acestui topic trebuie sa fie „Nickname - ore jucate”, de exemplu „Mihai- 14.34 ore”.
[!] Nu stresa un admin sa te traga la teste, risti sa iti pierzi sansa pentru acesta functie.
[!] Raspunsurile foarte scurte pot duce la respingerea voastra.
[!] Toate informatiile false prezente în aplicatie pot duce la respingerea voastra sau scoaterea din funtie în cazul în care nu a fost observata în timp.
[!]  Nu folositi alt font in aplicatie sau culori. Puteti lasa aplicatia cat mai simpla si usor de citit.




Nume:
Prenume:
Vârsta:
Câteva cuvinte despre tine:
Nickname pe server:  
Numarul de ore jucate(minim 3):
Ce alte jocuri mai joci înafara de SA:MP?:
De ce ai ales sa joci pe acest server?:
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:  
In ce factiune ai petrcut cel mai putin timp? Ce nu te-a atras?:
De ce te consideri potrivit pentru functia de lider?:
Ce lucruri te diferentiaza pe tine fata de ceilalti jucatori?:
Esti constient de faptul ca iesirea înainte de 10 de zile va rezulta 50 Faction Punish?:
Florin
Florin
Mesaje : 1
Experience : 3
Data de înscriere : 27/03/2019
Varsta : 35

Recrutari Lider > 3 ORE  Empty Re: Recrutari Lider > 3 ORE

Mier Mar 27, 2019 3:53 pm
Nume:ungureanu
Prenume:Stefan
Vârsta:16
Câteva cuvinte despre tine:Pai sunt la scoala am 16 ani si ma joc pe sv cel mai tare de sa-mp
Nickname pe server:Florin
Numarul de ore jucate(minim 3):3-4
Ce alte jocuri mai joci înafara de SA:MP?:Joc numai sa-mp alte jocuri nu mai joc
De ce ai ales sa joci pe acest server?:Am ales sa joc pe sv vostru pentru-ca imi place foarte mult sv
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:In LSPD.Am parasit factiune ca nu am mai vrut
In ce factiune ai petrcut cel mai putin timp? Ce nu te-a atras?:In Hitman Agenty.Nu m-am retras ca mi-o placut
De ce te consideri potrivit pentru functia de lider?:Ma simt potrivit pentru-ca imi place sa fiu lider
Ce lucruri te diferentiaza pe tine fata de ceilalti jucatori?:Nu ma diferiteaza nimica ma simt foarte bine.
Esti constient de faptul ca iesirea înainte de 10 de zile va rezulta 50 Faction Punish?:Da sunt constient
Sus
Subiecte similare
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum